Petr Štafl
neděláme "jenom" fasádu
Zateplení budov
Rekonstrukce
Zednictví
Tesařství
:: NOVINKY

12.01.2015

 Akce na montáž parapetů zdarma, při objednávce zateplení fasády do konce Března

09.01.2015

 Technický dozor investora a technická ispekce nemovitosti v nabídce služeb.

01.01.2015

 Také letos provádíme vyhotovení Průkazu energetické náročnosti budov PENB
Zateplování budov a stavební práce


Hlavní náplní naší práce je zateplování budov.
S tím související omítky, tenkovrstvé omítky úpravy a opravy fasád. Orientační cena za zateplení začíná na 750,- Kč m2. Cena bude spíše o 50 -100,- Kč vyšší. Rozhoduje náročnost provedení, druh a síla izolantu a také typ použité omítky. Zároveñ provedeme i nové oplechování, parapety a úpravy  svodů.
Dále realizujeme úpravy a opravy nemovitostí, včetně výstavby.Opravy povrchů. Chodníky , ploty, terénní úpravy. Váš dům rekonstrukcí zvelebíme včetně vnitřích stavebních úprav.Ceny prací máme standartní, vše je na domluvě. Nabízíme řešení, nechceme být nejlevnější. Někdy je lépe nějaký čas počkat, dát dohromady finnanční prostředky a udělat věc kvalitně.

Průkaz energetické náročnosti budov PENB

Zhotovím pro vás PENB ve spolupráci s firmou Comfort space a.s.  www.energeticky-prukaz.com .Zhotovení PENB na všechny nemovitosti při prodeji nebo pronájmu. Cena průkazu na RD je 6.400,-Kč. Ceny pro komerční budovy a bytové domy se dále odvíjí od podlahové plochy objektu. Neděláme průkazy od stolu a po telefonu. Vždy jedeme přímo na danou nemovitost. 

Technický dozor investora TDI

Dnešní běžnou realitou je u nás pouze 50 až 70% produktivita práce při výstavbě domů ve srovnání s vyspělými zeměmi EU. Zároveň mnozí pracovníci stavebních oborů ignorují konstrukční detaily. Jimi se příliš nezabývají ani mnozí architekti, kteří nedisponují dostatkem pokory ke stavební fyzice a řešení právě konstrukčních detailů. Výsledkem této rovnice jsou přefinancované stavby, které se snaží tvářit jako nízkoenergetické, pravdou je však opak. Mnohé defekty je možné vidět na první pohled, jiné prozradí třeba termokamera a nakonec i cena výstavby a seznam použitého materiálu.
 

Proč je inspekce nemovitostí tak potřebná a důležitá?

 
 
Inspekce nemovitosti je auditem kvality. Málokterý kupující je natolik odborně zdatný a zkušeným, aby sám spolehlivě odhalil nebezpečné vady a nedostatky nemovitosti. Navíc se jako zájemci o koupi na prohlídkách zaměřujete na mnoho jiných věcí, takže pomoc další osoby, která není ve věci citově angažovaná, je vždy ku prospěchu. Inspekce vám pomůže vyhnout se špatné nebo problematické koupi, nebo vás připraví na to, kolik budete muset do nemovitosti po koupi ještě investovat. Rovněž je možné využít výsledky nálezu jako odborné argumenty pro jednání o snížení ceny (to zejména u starších nemovitostí) a pro odstranění vad ještě před prodejem (hlavně u novostaveb).

www.energeticky-prukaz.com


 


 

created by COFIS CZ