Petr Štafl
neděláme "jenom" fasádu
Zateplení budov
Rekonstrukce
Zednictví
Tesařství
:: NOVINKY

12.01.2015

 Akce na montáž parapetů zdarma, při objednávce zateplení fasády do konce Března

09.01.2015

 Technický dozor investora a technická ispekce nemovitosti v nabídce služeb.

01.01.2015

 Také letos provádíme vyhotovení Průkazu energetické náročnosti budov PENB
 
   V roce 1994 jsem začal vykonávat svou stavebni činnost jako OSVČ. Převažující náplní práce byla revitalizace panelových domů, přičemž hlavní složkou bylo celkové zateplení objektu. Dále přibyli zakázky developerů na zateplení budov při jejich výstavbě. V této době jsem také začal působit jako technický dozor investora na zateplovací práce. 
  Činnost TDI jsem uplatnil i na další obory při výstavbě budov. Postupně jsem přesměroval svůj zájem na zateplení RD jejich rekonstrukce a stavební úpravy. Tento přístup upřednostním i v součastné době.
  Při své práci jsem opakovaně narážel na stejný problém a to na nekvalitní a špatně odvedenou práci některých firem a řemeslníků. V oblasti zateplení budov jsem realizoval ročně 1 -3 zakázky, kde se musela předělat, nebo nějak opravit práce kterou vykonal někdo jiný. S tím souvisí další nešvar. Je to nízká cena. Někteří lidé se nechají ovlivnit nízkou cenou, což je pochopitelné. Budto je cena později nějakým způsobem navýšena, nebo se někde šetří. Není to samozdřejmě vždycky. Kombinace nekvalitního materialu a špatně provedené práce se projeví velmi rychle i během několika měsíců.  
  Mým zájmem tedy je abych mohl v maximální míře uplatnit své znalosti a řemeslný um pro lidi kteří to také budou chtít. Pokud to nebude při samotné stavební činnosti, tak jako váš technický dozor.Takto mohu nejlépe uplatnit své znalosti.
  V současné době také zhotovuji Průkazy energetické náročnosti budov PENB a pro kupce nebo prodejce nemovitosti Technické posouzení budov.
  Při své práci se setkávám a používám jak osvědčené postupy a materiály tak i ty novější. Zajímám se o nízkoenergetickou a pasivní výstavbu. Dopñuji si nové znalosti a snažím se je aplikovat do své celkové práce. V případě stavebních prací se jich také sám aktivně účastním, abych měl přehled a dohled nad prováděnou prací.


 

created by COFIS CZ